BORRELEN MET VERHALEN

Als de dagen korter worden, is het weer tijd om verhalen te vertellen. Elke tweede zondag van de maand kan jij in de Pletterij terecht voor een bijzondere beleving: BORRELEN MET VERHALEN.

Vijf vertellers inspireren jou met hun (waargebeurde) spannende, ontroerende, fantastische of humoristische verhaal. Deze maand is dat o.a. Luna Lunettes! Elk verhaal duurt ongeveer 10 minuten. Huismuzikant Machiel begeleidt de vertellers met zijn betoverende gitaarspel. Een borrelhapje is bij je ticket inbegrepen. Het thema van november is: WAARGEBEURD.

Borrelende Verhalen is losjes gebaseerd op The Moth Storytelling, in 1997 ontstaan in de Verenigde Staten en wordt in Haarlem georganiseerd door verteller Petra van Dam. Daarbij delen mensen van allerlei achtergronden op een klein podium persoonlijke, waargebeurde verhalen voor een live publiek. Telkens staat een ander thema centraal. Achterliggend idee is dat het delen van ervaringen verbinding en plezier oplevert.

We starten om 16:00 en eindigen rond 19:00 uur. Borrelende Verhalen gaat dit jaar alweer het 6e seizoen in. Voor de gasten is er een ongedwongen sfeer; er komen gasten met zijn tweeën of met een groepje maar ook veel mensen komen alleen. De gasten schuiven vaak bij elkaar aan en delen de borrelhapjes die worden geserveerd hierdoor ontstaat gezelligheid en saamhorigheid. Koop hier je ticket á € 7,50 pp. DE PLETTERIJ

Tot zondag 9 november!
De Pletterij
Lange Herenvest 122
2011 BX Haarlem